Yüzde yüz yerli sermaye kuruluşu olan DenNet.net 2011 yılından bu yana sadece web hosting alanında hizmet vermekte ve bu sektörde müşterilerini her geçen gün daha fazla memnun etme ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

 

İlkelerimiz müşterilerimizin sorunlarını çözüme ulaştımak ve müşterilerimizi koşulsuz memnun etmektir. Amacımız mutlu müşterilerdir. Müşterilerinin güler yüzünü logosuna yansıtmış olan DenNet.net kaliteli hizmet anlayışı ile 2011 den bu yana web site barındırma sektöründe hizmete her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile devam etmektedir.

 

Artan müşteri sayısı ve artan gülen yüz sayısı ile kalitesini günden güne katlayarak yoluna devam eden firmamızın sunucuları Turkcell Superonline veri merkezinde bulunmaktadır.
Turkcell Superonline veri merkezi dünyaca kalitesini ispatlamış kesintisiz ve en hızlı veri merkezlerinden biridir.

Dennet sadece web hosting hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu alanda kesintisiz, kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Firmamız sektörde uzun yıllar tecrübe sahibi olmuş, çözüm odaklı ve yaratıcı insanları bir araya getirerek, günden güne kalitesinden daha fazla bahsedilen kurumsal çözüm ortağı olarak sektöre yön veren kuruluşlar arasında yerini almıştır. Kurulduğu günden bugüne sonuç odaklı işlere imza atan firmamız; kesintisiz, güvenli internet hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. En iyi olduğu dünyaca tescil edilmiş donanım ve yazılımlarla sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz;

Gerek kurumsal gerek bireysel alanda önce Türkiye sonrasında Uluslararası alanda kalite kriterlerini belirleyen öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz;

Memnuniyet odaklı hizmet, mutlu yüzler bizim iş anlayışımızdır. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile yakın diyaloglar içerisinde olmak, onları dinlemek, anlamak ve hızlı çözüm üretmek misyonumuzun temel taşılarıdır. Bu anlamda bize düşen müşterilerimizin web hosting hizmetleri olduğunu unutturacak düzeyde kusursuz hizmet sağlamak öncelikli iş anlayışımızdır.

 

Hizmetlerimiz,

Web Hosting, Profesyonel Zimbra mail hizmeti, Alan Adı Kaydı, Php Hosting, WordPress Uyumlu Web Hosting, Joomla Uyumlu Web Hosting, Drupal Uyumlu Web Hosting, Opencart Uyumlu Web Hosting, Prestashop Uyumlu Web Hosting, Magento Uyumlu Web Hosting